Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

Compensa koncertų salė

Compensa koncertų salė, įsikūrusi greta paties Vilniaus miesto centro, pasižymi prabanga, išskirtiniu stiliumi ir daugiafunkcionalumu. Tai erdvė, sukurta atsižvelgiant į augančius renginių organizatorių poreikius, kuriems išpildyti pasitelkta moderniausia šiuolaikinė technika. Šioje salėje galima įgyvendinti tiek mažus, tiek grandiozinius renginius, kadangi čia dera estetika, komfortas bei techninės galimybės.

Galimybės ir išskirtiniai bruožai: Ši prabangi koncertinė salė yra vienintelė Vilniaus mieste, turinti net 1.100 kv. m. plotą, skirtą specialiai televizinių projektų filmavimams ir tiesioginėms transliacijoms. Tai beveik dvigubai didesnė erdvė tokio pobūdžio renginiams, lyginant ją su iki šiol Vilniuje egzistuojančiomis salėmis. Salėje yra daugiau nei 2000 sėdimų vietų, stovimų – 3000!

Didžiulis plotas ir puiki techninė parengtis iškart atvėrė galimybes televizinių projektų organizatoriams, kurie jau dabar rezervavo salę pusės metų laikotarpiui, kad joje rengtų didžiausias transliacijas bei filmavimus.

Dailininkų Sąjunga

Lietuvos dailininkų sąjunga (LDS) yra savanoriška kūrybinė organizacija, vienijanti profesionalius dailininkus ir dailėtyrininkus. LDS skatina ir propaguoja sąjungos narių kūrybą, gina jų autorines teises, savarankiškai ir kartu su valstybinėmis institucijomis, kūrybinėmis ir visuomeninėmis organizacijomis rengia ir dalyvauja ruošiant profesionalaus dailės meno projektus, kūrybines programas.

LDS yra tarptautinės meno asociacijos (IAA), Europos meno tarybos (ECA) ir Meno kūrėjų asociacijos narė.
LDS sudaro teritoriniai skyriai Kaune (akvarelės, grafikos, tapybos, skulptūros, scenografijos, keramikų sekcijos, odininkų, juvelyrų, metalistų sekcija, monumentalistų, stiklininkų, tekstilės ir dailėtyros sekcijos), Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, kūrybinės grafikos, akvarelės, tapybos, dailėtyros, monumentalios dailės, scenografijos, skulptūros, tekstilės, keramikų, metalo meno, tarpdisciplininio meno, odos meno, rūbų modeliuotojų, neasocijuotų narių sekcijos, ir kūrybinė grupė „Individualistai”.

LDS yra įkūrusi septynias dailės galerijas: „Arkos” galerija, „Šv. Jono galerija”, „Dailininkų sąjungos galerija”, galerija „Kairė-dešinė”, galerija „Meno parkas”, galerija „XX”, „Klaipėdos galerija”.
Taip pat kūrybinius padalinius: Všį „Dailininkų sąjungos leidykla „Artseria”, Všį „Skulptūros ir vitražo centras”, UAB „Vilniaus dailė”, Všį „Vilniaus grafikos meno centras”, Všį „Dailininkų namai”.
LDS valdymo organai yra LDS Konferencija, turinti visas visuotinio LDS narių susirinkimo teises, Taryba.

Šiuo metu Lietuvos dailininkų sąjunga vienija 1453 narius.

Kiti partneriai