Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

Konkursas’22

2022 m. birželio 10 – 12 d. Lietuvoje vyks II – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA.

Praeitais metais meno gerbėjus nustebinome menine įvairove ir išskirtine architektūra, o menininkus – sėkmingais meno kūrinių pardavimais ir gausiu lankytojų skaičiumi. Šiais metais plečiame formatą ir rengiame tarptautinę meno mugę, subursiančia talentingus kūrėjus iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių bei suteiksiančia galimybę mugės lankytojams įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą. Mūsų šūkis – menas kompensuoja!

Šių metų mugė dedikuota Ukrainai – nors šiuo metu fiziškai negalima aplankyti Ukrainos meno galerijų, Ukrainiečiai negali atvykti savo kūrybos pristatyti gyvai, virtuali erdvė leidžia susisiekti su Ukrainoje gyvenančiais menininkais ir sulaukti dienoraščio tipo pasakojimų iš įvykių vietų ir menininkų kūrybinės aplinkos, todėl Ukrainos menininkus kviečiame internetu siųsti savo meno kūrinius miniatiūroje: piešinius, fotografijas, skenuotus užrašus ir kt. A4 formato artefaktus. Lauksime menininkų kūrybos archyvo, reportažų iš jų meno dirbtuvių bei gyvenamosios vietos. Atrinktus darbus publikuosime kasdien atnaujinamoje projekto Facebook paskyroje.

2500 kv. m. Compensa koncertų salės erdvėse jus įtrauks tapyba, grafika, skulptūra, keramika, fotografija. Savo kūrybą pristatys per pusšimtis autorių. Slapti kadrai iš autorių kūrybinių dirbtuvių, ekskursijos, kūrybinės dirbtuvės, konkursai – dalis lankytojų lauksiančių interaktyvių pramogų.

Art Compensa meno mugė padės meno kūrėjams BŪTI PAMATYTIEMS ir ATRASTIEMS VISUOMENĖS, o lankytojams suteiks progą PATIRTI meno įsigijimo ir kolekcionavimo DŽIAUGSMĄ bei praplėsti kultūrinį akiratį.

Mugę lydės satelitinės parodos Vilniuje, Kaune ir Palangoje visus metus. Art Compensa meno fondo kūrinius išskirtinėmis kainomis galima įsigyti www.artcompensa.com