Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

APIE

2021 m. gegužės 28 – 30 dienomis startuoja MENO ĮVYKIS – atidaroma didžiausia meno galerija Lietuvoje Art Compensa. Vienas iš didžiausių pokarantinių  kultūrinių renginių Lietuvoje suburs talentingus kūrėjus iš visos Lietuvos ir suteiks galimybę renginio dalyviams įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą.

Art Compensa MENO ĮVYKIS mums visiems taps DOVANA po pilko ir nuobodaus pasaulį ištikusio periodo, o menininkams tai bus puiki proga naujai pristatyti savo kūrybą Lietuvos ŽMONĖMS. Art Compensa primena – Menas kompensuoja!

KADA?

2021 m. gegužės 28-30 dienomis.

KAS BUS?

Kartu subursime Lietuvos meno kūrėjus ir meno mylėtojus.

Suteiksime galimybę įsigyti aukšto lygio menininkų kūrinius išskirtinėmis kainomis.

Padėsime meno kūrėjams BŪTI PAMATYTIEMS ir ATRASTIEMS VISUOMENĖS.

O lankytojams suteiksime progą PATIRTI meno įsigijimo ir kolekcionavimo DŽIAUGSMĄ bei praplėsti kultūrinį akiratį.

KAIP VISKAS BUS?

Jus pasitiks įspūdinga architektūra, specialieji garso ir šviesų efektai, netikėti meniniai veiksmai.

Įvykio metu stebėsite tradicinio ir šiuolaikinio meno jungtį: tapybą, grafiką, skulptūrą, erdvines instaliacijas, įspūdingus video meno kūrinius, unikalias fotografijas ir performansus.

Būsite pakviesti dalyvauti edukaciniuose turuose, paskaitose pradedantiems ir pažengusiems meno kolekcionieriams bei meno gerbėjams.

Taip pat galėsite leistis į „kelionę laiku“ – iš arti pamatysite, kaip kadaise dabar jau pripažintų menininkų dirbtuvėse įvyko netikėti atradimai, kurie pakeitė visų mūsų meninę laiko tėkmę, kaip brendo stilinga klasika ir kaip gimė jaunųjų autorių eksperimentai.

Mes – Art Compensa komanda – keičiame visuomenės požiūrį į meną. Mūsų tikslas – plėsti kultūrinį MENO ĮVYKIO dalyvių akiratį, tiesiogiai bendradarbiauti tiek su menininkais, tiek su meno kūrinių pirkėjais!

Pagrindinė Art Compensa kolekcijos paroda vyks 2021 m. gegužės 28–30 dienomis. Art Compensa kolekcijos kūrinius išskirtinėmis kainomis bus galima įsigyti šioje meno fondo internetinėje platformoje.

Socialiniai tinklai

Informacija

Parašykite mums