Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

APIE

2024 m. gegužės 24 – 26 d. Lietuvoje vyks III – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA.

Praeitais metais meno gerbėjus nustebinome menine įvairove ir išskirtine architektūra, o menininkus – sėkmingais meno kūrinių pardavimais ir gausiu lankytojų skaičiumi. Šiais metais plečiame formatą ir rengiame tarptautinę meno mugę, subursiančia talentingus kūrėjus iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių bei suteiksiančia galimybę mugės lankytojams įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą. Mūsų šūkis – menas kompensuoja!

2500 kv. m. Compensa koncertų salės erdvėse jus įtrauks tapyba, grafika, skulptūra, keramika, fotografija. Savo kūrybą pristatys per pusšimtis autorių. Slapti kadrai iš autorių kūrybinių dirbtuvių, eksursijos, kūrybinės dirbtuvės, konkursai – dalis lankytojų lauksiančių interaktyvių pramogų.

Art Compensa meno mugė padės meno kūrėjams BŪTI PAMATYTIEMS ir ATRASTIEMS VISUOMENĖS, o lankytojams suteiks progą PATIRTI meno įsigijimo ir kolekcionavimo DŽIAUGSMĄ bei praplėsti kultūrinį akiratį.

Mugę lydės satelitinės parodos Vilniuje, Kaune ir Palangoje visus metus. Art Compensa meno fondo kūrinius išskirtinėmis kainomis galima įsigyti paveikslaitau.lt

III – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA vykdo edukacinį meno projektą TRADICINIO IR ŠIUOLAIKINIO MENO JUNGTYS – kviečia nemokamai mokytojus ir mokinius į edukacines ekskursijas ir susitikimus su menininkais. Ekskursijų metu lankytojai išvys tradicinio ir šiuolaikinio meno jungtis, dalyvaus edukacijos programuose ir kūrybinėse dirbtuvėse.
Pristatome Jums edukacijos programą:
SUSITIKIMAI SU MENININKAIS. Galimybė tiesiogiai bendrauti su menininkais, sužinoti apie mugės dalyvių kūrybos įvairovę, lankytojai galės pakalbinti menininkus, išgirsti jų žodį. Menininkų sąrašas: https://artcompensa.com/menininkai24/
KERAMIKA. Susipažinti su keramikos katedros dėstytojų ir studentų kūryba, stebėti, kaip veikia 3D keramikos spausdintuvas.
TEKSTILĖ. Ką galima išsiuvinėti pademonstruos tekstilės katedros skaitmeninio siuvinėjimo staklės.
TAPYBA. Bus galima stebėti LDS veikiančios Slaptosios piešėjų draugijos piešimo seansus – greitojo, žaibiško, natūros studijos ir portreto piešinio.
KALIGRAFIJA. Rašymo technika, kompozicija, rašymo priemonės, šriftų istorija ir ypatumai. Visą tai Jūs galite sužinoti ir, žinoma, išmokti.
PAVEIKSLŲ RESTAURACIJA. Susipažinti su restauracijos subtilybėmis ir stebėti procesą.
GRAFIKA. Grafikas Evaldas Mikalauskis kvies įsitraukti į grafikos kūrimo procesą ir būti apdovanotam riboto tiražo grafikos atspaudu nuo kviestinių dailininkų grafikos rinkinio originalių klišių.
VDA dailėtyrininkai pademonstruos, kaip galima „išnarstyti“, t.y. išnagrinėti meno kūrinį ir kiek jis daug atskleidžia.
ŠARŽAI Nuotaikingais suvenyrais džiugins Gintaras Jocius.
Tai tarptautinė mugė, unikali Lietuvos menininkų susitikimų su publika platforma. Išskirtinis mugės bruožas – menininkus ne kaip įprasta pristato galerijos, bet menininkai patys kuria meno dirbtuvių atmosferą ir žiūrovams pristato savo kūrybą. Jūsų dėmesiui virš 50 Lietuvos menininkų kūrybos apžvalga, kelionė per meno istoriją, stilius, ieškojimus, menininkų iššūkius ir atradimus. Art Compensa Meno Mugės ekskursijos – tai dailės ir meno pamoka ieškančiai asmenybei!

Socialiniai tinklai

Parašykite mums