Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

APIE

2024 m. gegužės 24 – 26 d. Lietuvoje vyks III – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA.

Praeitais metais meno gerbėjus nustebinome menine įvairove ir išskirtine architektūra, o menininkus – sėkmingais meno kūrinių pardavimais ir gausiu lankytojų skaičiumi. Šiais metais plečiame formatą ir rengiame tarptautinę meno mugę, subursiančia talentingus kūrėjus iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių bei suteiksiančia galimybę mugės lankytojams įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą. Mūsų šūkis – menas kompensuoja!

2500 kv. m. Compensa koncertų salės erdvėse jus įtrauks tapyba, grafika, skulptūra, keramika, fotografija. Savo kūrybą pristatys per pusšimtis autorių. Slapti kadrai iš autorių kūrybinių dirbtuvių, eksursijos, kūrybinės dirbtuvės, konkursai – dalis lankytojų lauksiančių interaktyvių pramogų.

Art Compensa meno mugė padės meno kūrėjams BŪTI PAMATYTIEMS ir ATRASTIEMS VISUOMENĖS, o lankytojams suteiks progą PATIRTI meno įsigijimo ir kolekcionavimo DŽIAUGSMĄ bei praplėsti kultūrinį akiratį.

Mugę lydės satelitinės parodos Vilniuje, Kaune ir Palangoje visus metus. Art Compensa meno fondo kūrinius išskirtinėmis kainomis galima įsigyti paveikslaitau.lt

Socialiniai tinklai

Parašykite mums
    lt_LT