Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

“Let’s meet in the street” – a photo exhibition by Belarusian photographers, photography artists and protesters

„Susitikime gatvėje! Senai nesimatėme, visus 26 metus. Turime daug ką aptarti, noriu papasakoti tau kaip jaučiuosi, kuo gyvenu. Pavargau būt nematoma, tu manęs nebegirdi, nors nežinau ar bent bandei klausytis. Tenoriu pasakyti tau tiesą išdidžiai ir oriai, be baimės gauti antausį, kad tavo laikas baigėsi. Mes turime susitarti kaip gyvensime toliau. Ateik be kaukės , tik taip tave atpažinsiu.“

Šiandien visa Baltarusių tauta gatvėse tik todėl, kad juos vienija vienas tikslas-būti išgirstiems.
Jau ilgiau nei mėnuo žmonės bando priversti valdžios uzurpatorius gerbti jų valią ir kviečia dialogui. Kiekvieną savaitgalį šimtatūkstantinė minia renkasi į taikias eisenas miestų centruose ir apsiginklavusi vėliavomis, plakatais ir dainomis priešinasi suklastotiems rinkimams, kovoja už savo ir visos tautos pasirinkimo teisę ir ateitį.

Negali nesižavėti nepalaužiama žmonių valia, kai nepaisant jėgos struktūrų represijų, kiekvieną savaitgalį jų susirenka vis daugiau ir daugiau, vis garsiau pareikšdami savo teisę į laisvę ir demokratiją. Todėl Galerija „Erdvės“ drauge su bičiuliais ir bendraminčiais nusprendė išreikšti savo palaikymą Baltarusijos žmonėms ir surengti fotografijų parodą, kuri atskleistų visą taikaus pasipriešinimo ir atbundančios tautos grožį.

Parodos „Susitikime gatvėje!“ lankytojai galės išvysti Baltarusijos fotografų, fotomenininkų ir mitingų dalyvių darbus, kurie pakvies kiekvieną žiūrovą išeiti į gatvę drauge ir bent akimirkai pasijusti įvykių liudininkais. Privers akimirkai susimąstyti ir paklausti savęs – „Ar mes girdime kai kalba kiti, ar mūsų klauso kai kalbame mes? Gal netrukus teks gatvėje dialogo ieškoti patiems?”

 

Teksto autorė
Laima Stankeviča

Nuotraukos autorius
Dmitriev Dmitry, Nový Čas

 

Parodos rėmėjai/ Supporters of the exhibition:
Compensa koncertų salė
Palangos kempingas Compensa
Maisto filosofija

Kategorija:

Data: