Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Paieška

Paveikslų pristatymas ir grąžinimas

Paveikslų pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS LIETUVOJE:
Atlikus užsakymą, kūrinius pristatome paštomatu arba per kurjerį per 7 darbo dienas po išsiuntimo. Jei pageidaujate, kad kūrinys atvyktų greičiau – susisiekite telefonu arba el. paštu.
Kūrinius galima atsiimti suderintu laiku Vilniuje, Kernavės g. 84.
Art Compensa įsipareigoja dėti visas pastangas, kad mūsų parduodami produktai jus pasiektu laiku ir saugiai įpakuoti.
MENO KŪRINIŲ GRĄŽINIMAS
Mes suprantame, kad kartais internete įsigytas darbas gali nebepatikti. Todėl įsigytas standartinių (nurodytų mūsų puslapyje) dydžių reprodukcijas galite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Būtinai informuokite mus apie ketinimą grąžinti prekę. Būtinai perskaitykite taisykles žemiau tekste:
Atkreipiame dėmesį, kad prekės (meno kūriniai) gali būti pakeistos arba už jas gali būti grąžinami sumokėti pinigai tik tokiu atveju, kai yra pardavėjo išankstinis sutikimas (Mažmeninės prekybos taisyklių 17.23 punktas). Be to, įsigyjant prekes internetu įprastai vartotojui taikoma apsauga dėl prekių grąžinimo yra netaikoma, kadangi prekės (meno kūriniai) yra gaminamos tik pagal pirkėjo iš anksto pateiktą užsakymą (CK 6.22810 str. 2 d. 3 p.).
Mums rūpi, kad įsigytos prekės jums teiktų malonumą ir derėtų prie interjero. Jei visgi prekės nedera prie interjero ar kitų detalių, mes galime šias prekes pakeisti arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus tik esant visoms šioms sąlygoms:
• ne vėliau nei per 14 dienų terminą nuo prekės gavimo, pirkėjas pateikia prašymą ir nurodo priežastį kodėl prekę norima pakeisti arba grąžinti;
• prekės nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei neprarasta prekinė išvaizda;
• pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis prekes pirko iš mūsų;
• pirkėjas įsipareigoja padengti prekių grąžinimo ar pašto išlaidas;
• vienas pirkėjas gali grąžinti ne daugiau kaip 2 prekes (jeigu jau esate grąžinę 2 prekes, naujų užsakymų negalėsite grąžinti).
Šios prekių keitimo ir grąžinimo sąlygos galioja naujiems ir buvusiems klientams.
Grąžinamų paveikslų pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, jog grąžinamas meno kūrinys bus saugiai įpakuotas ir nepažeistas.
Pinigai už grąžintą meno kūrinį bus pervesti per 7 dienas nuo paveikslo gavimo Art Compensa galerijoje dienos.